SDÍLET

Kombucha pro „fajnšmekry“ – předplatným k pravidelné dodávce Scobíků

Kombucha došla – a co teď? Do obchodu je to daleko a při objednávce přes internet doručení nějakou dobu trvá. Tak to ale být nemusí! Scoby si totiž můžeš předplatit, a získat tak pravidelnou dodávku našeho lahodného fermentovaného nápoje přímo k Tobě domů.

Už žádné cestování do obchodu, čekání ve frontách ani tahání těžkých lahví! 

Ať už kombuchu piješ kvůli posílení zdraví nebo jen proto, že Ti chutná, mít pravidelnou dodávku všech Tvých oblíbených příchutí se vždycky vyplatí. Zaujalo Tě to? Pojď se s námi podívat, jak to celé vlastně probíhá!

Pravidelná dodávka s výhodnou cenovkou

Předplatné u nás funguje stejně, jako když si předplatíš třeba časopis. Vybereš si, jak často a po jak dlouhou dobu chceš kombuchu dostávat, a pak už stačí jen čekat, než Ti dorazí první nálož Scoby.

Naši kombuchu balíme do skleněných lahví, které pak zase spolu s termoboxem vrátíš kurýrovi, až Ti bude doručovat další dávku. Nemusíš si tak dělat starosti s odpadem a uděláš něco prospěšného nejen pro sebe, ale i pro planetu.

Zkrátka jde o pohodlný, bezstarostný a ještě k tomu výhodný nákup. Předplatitelé u nás totiž mají slevu, která může vyšplhat až na 30 % – záleží, kolik Scobíků si objednáš. Jak je to možné? Díky předplatným je pro nás snadnější plánovat výrobu, takže jde o výhodný obchod nejen pro Tebe, ale i pro nás.

Limitované příchutě na dosah ruky

Předplatné Scoby má ještě další výhody. Jednou z nich je například to, že kromě základních příchutí se k tobě dostanou i ty limitované, které se do standardního prodeje jen tak nedostanou – možná tak na farmářských trzích.

Získáš tak jistotu, že pokaždé ochutnáš něco nového a ještě k tomu budeš mezi prvními. Takže Ti žádná nová příchuť nikdy neunikne.

Součást smysluplné komunity

Předplatné Scoby ale není jen o produktech. Utváříme komunitu lidí, kteří mají společnou minimálně jednu věc – lásku ke kombuche. Našim věrným zákazníkům tak dáváme možnost se aktivně zapojit do našeho dění.

Část našich výdělků věnujeme dobročinným projektům a jakožto stálý odběratel získáš možnost se přičinit o to, komu pomůžeme. Nejsme jen obyčejný byznys, ale snažíme se za sebou něco zanechat – a tímto způsobem se i Ty můžeš stát součástí našich dobročinných aktivit.

Pokud Ti tedy náš projekt dává smysl a chceš ho poznat blíže, předplatné Scoby je pro tebe jako dělané!

Líbil se vám tento článek?

Nákupní košík
sleva 8 % na první objednávku


    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.