Naše partička

příběh lucie
kombůča bosska

Luca je maminka dvou krásných pokladů, manželkou skvělého chlapa a podnikavec, co má furt spoustu "scifi" nápadů. Jejím přáním bylo vyrábět něco moderního, co má smysl a pomáhá lidem v jejich zdraví. S lidmi, kteří to mají na trhu práce těžší. A co se vydělá, opět vrátit do dobrých věcí. Cílem je vytvářet komunitu lidí, co mají stejné smýšlení a pomáhat lidem měnit jejich životy k lepšímu.

příběh jirky
prvního důstojníka

Jirka byl vždycky velký podnikavec, který se nebál riskovat a rád se pohyboval ve světě podnikání. „Na stará kolena“ se také rozhodl studovat vysokoškolský obor Protetika. K tomu ho přivedla vlastní životní událost, při které nešťastnou souhrou náhod přišel o nohu. No, a mezi tím vším za ním přišla Luca s nápadem na SCOBY, jestli se stane její „pravou rukou“. Neváhal ani chvilku a od samého začátku spolu budují něco, co dává smysl.

příběh tomáše
vrchního fotografa

Co si budeme povídat, Tomáš není zrovna extrovert, má rád svůj klid a také se rád potápí do svého světa fotografování.Nyní se rozhodl vystoupit ze své komfortní zóny, protože po úrazu a operaci kolene, kdy byl fyzicky napaden partou agresorů, už nemůže vykonávat svou dosavadní profesi. Přidal se k nám do SCOBY a zároveň má možnost věnovat se tomu, co ho nejvíce naplňuje - fotografování. Tak může budovat i něco svého.

příběh renči
hlavní ochutnávačka

S Renčou se osud nemazlil. Ve 27 letech onemocněla meningokokem, přišla o obě dolní končetiny a musela jí být transplantována ledvina. Svůj boj nevzdala a dneska funguje nejen jako normální holka, ale jako naprosto skvělá a nenahraditelná parťačka u nás ve SCOBY. Ráda boxuje, nebo si zajde zahrát florbal, ale nejraději tráví čas procházkami se svým psím mazlíkem.

Nákupní košík
sleva 8 % na první objednávku


    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.